Стоматологічні інструменти

Стоматологічні інструменти 

Товарів у наявності: 93
на сторінку
Показані 1 - 18 із 93 пунктів
Показані 1 - 18 із 93 пунктів

Купіть стоматологічні, ортодонтичні інструменти в Києві, Україні

Стоматологічні інструменти купити в Києві, Україні дуже просто разом з OrthoSmile! Каталог Нашої e-Commerce майданчики пропонує покупцям широкий асортимент стоматологічних інструментів.

Ми сфокусовані на реалізації виключно високоякісної продукції. Продаємо інструменти перевірених торгових марок в різної цінової категорії, яка відповідає суворим стандартам якості.

Придбання стоматологічних інструментів в Києві

Ми знаходимося територіально в столиці України. Якщо Ви проживаєте в місті Київ та бажаєте купити стоматологічні інструменти у Нас, то доставка придбаного товару не займе багато часу.

Ми відправляємо замовлення за допомогою кур'єрської доставки. В процесі оформлення замовлення, вкажіть будь ласка точну адресу і бажаний час доставки. При замовленні товару на суму от 2000 грн і вище - Наш кур'єр доставить Вашу покупку безкоштовно.

Купівля стоматологічних інструментів в Україні

Магазин OrthoSmile відкритий не тільки для жителів столиці. Ми працюємо по всій території країни. Саме тому, якщо Ви проживаєте в одному і населених пунктів України та бажаєте купити стоматологічні інструменти в Нашому інтернет-магазині, то для здійснення вдалої покупки не буде абсолютно ніяких перешкод.

Ми піклуємося про Наших клієнтів. Для швидкої і безпечної доставки таких делікатних товарів, як стоматологічні інструменти, Ми організували співпрацю з транспортною компанією "Нова Пошта". Ви можете бути впевненими в належній упаковці та швидку доставку покупок в будь-який з міст України.

Класифікація стоматологічних інструментів

Інструментарій загального призначення

Застосовується при огляді, видаленні твердого та м'якого нальоту на зубах, роботи з емаллю

Стоматологічні дзеркала

Стоматологічні дзеркала

Спеціальні зонди

Спеціальні зонди

Зубні бори

Зубні бори

Пінцети

Пінцети

Терапевтичні інструменти

Комплекти для ендодонтії та пломбування

Інструменти для ортодонтії

Пристосування для установки і фіксації брекет-систем, ортодонтичні інструменти для фіксації та зняття кілець, відбиткові ложки і інше

Щипці

Щипці

Кусачки

Кусачки

Зворотний пінцет

Зворотній пінцет

Позиционер

Позиционер

Хірургічні інструменти

Інструмент, який використовується для розшарування м'яких тканин, розсічення кістки, для видалення зубів і інші допоміжні інструменти

Елеватори

Елеватори

Інструментарій для зуботехнічних робіт

Пристосування для формування бюгельних протезів та інші інструменти

Бори

Бори