Керамічні брекети Discovery PEARL від ТМ Dentaurum фото 1 — OrthoSmiles Збільшити для перегляду

Керамічні брекети Discovery PEARL від ТМ Dentaurum

Керамічні брекети Discovery PEARL від ТМ Dentaurum. Завдяки своїй формі і напівпрозорої брекети Discovery PEARL від ТМ Dentaurum абсолютно непомітні на зубах. Підстава брекета оптимально адаптовано до контуру зуба завдяки використанню технології CAD (Computer-Aided Design), що полегшує позиціонування на зубах. За рахунок кольорового маркування та FDI кодіровкібрекети неймовірно зручні в роботі.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Способи оплати:

  • Оплата кур'єру під час доставки Вашого замовлення
  • Оплата замовлення на картку Приват банку
  • Оплата на відділенні «Нової Пошти», при отриманні Вашого замовлення накладеним платежем

Cпособи доставки:

  • Кур'єрська доставка по Києву
  • Доставка компанією «Нова Пошта»
  • Самовивіз
  • За допомогою служби таксі по Києву

2,200.00 грн.

2,200.00 грн. в 1 шт

Інформація

Брекети Discovery PEARL ТМ Dentaurum та їх особливості

Брекети є популярним і ефективним ортодонтичним засобом для виправлення неправильного розташування зубів і покращення посмішки. Відкриття нових матеріалів і технологій зробило брекети більш практичними, зручними та естетично привабливими. Однією з таких інновацій є брекети PEARL від Dentaurum.

Брекети PEARL від Dentaurum - це керамічні брекети, які мають ряд переваг перед традиційними металевими брекетами. Вони виготовлені з високоякісного керамічного матеріалу, який є міцним, довговічним і кольору зубів, що робить їх практично непомітними під час носіння. Це робить їх популярним вибором для людей, які турбуються про зовнішній вигляд своїх брекетів, особливо для підлітків і дорослих, які не хочуть шкодити своїй зовнішності.

Брекети PEARL від Dentaurum також відомі своїм комфортом і простотою використання. На відміну від традиційних металевих брекетів, брекети PEARL не містять металевих частин, які можуть подразнювати ротову порожнину, що робить їх більш зручними для носіння пацієнтів. Керамічний матеріал також дбайливо ставиться до зубів і ясен, знижуючи ризик пошкодження та дискомфорту.

Брекети PEARL від Dentaurum розроблені таким чином, щоб їх було легко використовувати та обслуговувати, і вони постачаються з набором аксесуарів для забезпечення комфортного та ефективного лікування. Їх також легко чистити та підтримувати гігієну, що є необхідним для підтримки здоров’я ротової порожнини.

Підсумовуючи, брекети PEARL від Dentaurum є першокласним ортодонтичним лікуванням, яке пропонує ряд переваг перед традиційними металевими брекетами. Вони практично непомітні, зручні та прості у використанні, що робить їх популярним вибором для людей, які шукають ефективне та естетично приємне рішення для своїх ортодонтичних потреб. Якщо ви розглядаєте брекети, запитайте свого ортодонта про брекети PEARL від Dentaurum.