Дуги

Дуги 

Товарів у наявності: 15
Показані 1 - 15 із 15 пунктів
Показані 1 - 15 із 15 пунктів

Купіть дуги для брекетів в Києві, Україні

Ортодонтична дуга: фото Ортодонтична дуга - спрямовуюча сила брекетів. Саме на ній кріпляться всі елементи даного апарату, з'єднуючись в єдину систему. Ортодонтичні дуги бувають різних форм і виготовляються з різних матеріалів. Кожна модель служить визначеної мети і в процесі лікування вони змінюють один одного для досягнення кінцевого результату.

Як ортодонтическая дуга допомагає досягти результату

Основний секрет дуги - це можливість «запам'ятовувати» правильну форму щелепи. Дузі спочатку надають форму, яку воно зберігає протягом усього лікування. На зуб, «не вписувався» в потрібний радіус, дуга тисне, переміщаючи його на своє місце. Чим далі зуб знаходиться від певного йому місця, тим сильніше тисне на нього дуга.

На жорсткість дуги впливає її перетин:

  • кругле - сама податлива дуга, яка встановлюється на самому початку лікування;
  • квадратна - використовується в середині курсу виправлення прикусу, впливає на стан зуба і його кореня.
  • прямокутне - встановлюється на заключній стадії лікування, дуга з таким перетином щільніше, вирівнює зуби до правильного прикусу;

Дуга сталева ортодонтическая - найпоширеніший і доступний варіант. Вона має достатній рівень жорсткості і пружності. Буває двох видів - цілісна і плетені, другий варіант частіше використовується на першому етапі лікування.

Вдосконаленим видом є дуга нітінолових, до якої додають купрум, що робить дугу значно міцніше і трохи дорожче. Є у такого виробу свої особливості. При установці дузі надається потрібна для роботи форма. Після під впливом температури в роті, виріб повертається до форми, закладеної в нього при виготовленні, і починає процес лікування. Завдяки пам'яті форми така дуга повернеться назад в початкове положення навіть при рідкісних випадках сгінанія в роті.

Де купити якісну дугу в Києві і Україні

Незалежно від того, в якому місті вам стала необхідна ортодонтическая дуга, купити її можна онлайн в магазині Оrthosmilе. Вибрати товар можна цілодобово, а отримати протягом доби.

Для жителів Києва пропонується доставка кур'єром в день замовлення.

Ваші клієнти будуть задоволені якістю ортодонтичних елементів, а ви - зручністю роботи з ними!