Трейнер Т4а фото 1 — OrthoSmiles Збільшити для перегляду

Трейнер Т4а

Т4а синій: Якісне пристосування застосовується для виправлення неправильного прикусу і нерівностей росту зубів на першому етапі лікування. Особливістю кошти є те, що оптимальним віком для його застосування є 12 - 15 років.

Т4а червоний: якісне п ріспособленіе застосовується для виправлення неправильного прикусу і нерівностей росту зубів на другому етапі лікування.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Способи оплати:

 • Оплата кур'єру під час доставки Вашого замовлення
 • Оплата замовлення на картку Приват банку
 • Оплата на відділенні «Нової Пошти», при отриманні Вашого замовлення накладеним платежем

Cпособи доставки:

 • Кур'єрська доставка по Києву
 • Доставка компанією «Нова Пошта»
 • Самовивіз
 • За допомогою служби таксі по Києву

1,450.00 грн.

1,450.00 грн. в 1 шт

Інформація

Трейнер Т4а для вирівнювання зубів синій, червоний купити в Києві, Україні простіше простого разом з інтернет-магазином Orthosmile!

Наш інтернет-магазин реалізує повний спектр товарів для ортодонтії та стоматології. У каталозі магазина Ви знайдете все необхідне і трейнери Т4A не є винятком!

Наша e-Commerce майданчик пропонує Нашим шановним покупцям придбати товари за найнижчими цінами на ринку ортодонтії в Україні. Ми знаємо про потреби наших покупців і з Нами завжди можна знайти компромісні рішення.

Крім індивідуального підходу до кожного клієнта, проводимо акції. Діє система бонусів. Якщо Ви вирішили купити трейнер для вирівнювання зубів Т4а у Нас - то звернулися за адресою!

Придбання трейнера Т4а в Києві

Купуючи трейнер Т4а в магазині Orthosmile Ви не тільки отримаєте товар за низькою ціною, але і зможете оцінити зручності доставки. Фізично, Ми розташовані в столиці України, ця обставина позначається позитивно на швидкості доставки замовлень.

Для покупців проживають в місті Київ діє кур'єрська доставка. Це особливо актуально в рамках карантинних заходів з протидії поширення COVID-19. Для покупців, які оформлять замовлення на суму от 2000 грн. і вище - доставка кур'єром - безкоштовна!

Купівля трейнера Т4а в Україні

Якщо Ви проживаєте в одному з міст України та бажаєте купити трейнер Т4а в нашому магазині, то покупка буде не менш комфортною. Оформлені замовлення будуть доставлені швидко і безпечно транспортною компанією "Нова Пошта".

Трейнер Т4а - особливості конструкції і застосування

У сучасній стоматології традиційним способом виправлення прикусу вважається установка брекетів. Але у випадках, коли цей дефект виражений незначно, можливе використання альтернативного методу - носіння трейнера.

Цей апарат являє собою суцільнолиту конструкцію з гнучкого, еластичного і прозорого матеріалу, виконану у вигляді двухчелюстной капи, яка зовні нагадує боксерську.

Трейнер Т4а призначений для виправлення прикусу, вирівнювання зубного ряду і усунення порушень тонусу мімічних та жувальних м'язів у дітей, починаючи з 12-річного віку, і у дорослих.

Дана модель трейнера виготовляється з силікону і поліуретану, має напівкруглу форму, що повторює обриси щелепної дуги. Основні елементи цього виду ортодонтичних пристроїв:

 • два дентальних каналу дугоподібної форми для нижнього і верхнього зубного ряду - вони грають роль напрямних для зубів, дозволяючи точно зафіксувати на них трейнер;

 • лабіальні виступи, що обмежують зубні канали з зовнішньої сторони капи - саме лабіальні дуги роблять основний терапевтичний вплив, завдяки їх тиску на зуби. Для комфортного носіння висота лабіальний виступів розрахована таким чином, щоб лише частково перекривати ясна на рівні альвеолярного гребеня;

 • обмежувач для мови і тренувальний язичок, що знаходяться з внутрішньої сторони капи Т4а, які необхідні для формування носового дихання і правильного розташування мови відповідно;

 • губної бампер і бортики, що дозволяють утримувати пристрій на зубах під час сну;

 • дугоподібний виступ, службовець для стимулювання кругових м'язів рота і зняття напруги в м'язах нижньої щелепи;

 • крилоподібними підставу для зубів з подовженими дистальними кінцями, що сприяє корекції положення нижньої щелепи і зміцнює скронево-щелепної суглоб.

Кожному віку відповідає трейнер Т4а певного розміру. При цьому лікування проводиться в два етапи, для кожного з яких необхідно купити свій трейнер:

 • на першому, початковому етапі використовується модель синього кольору, виготовлена ​​з більш еластичного і м'якого матеріалу - силікону, який надає невеликий тиск на зубний ряд;

 • на другому, завершальному етапі знадобиться трейнер Т4а червоного кольору з більш активним впливом на зуби. Він не відрізняється по конструкції від капи синього кольору, але виготовлений з більш жорсткого і щільного матеріалу - поліуретану.

Трейнер Т4а для дорослих можна придбати не тільки в якості ретенционной системи, але і як основний пристрій для корекції положення зубного ряду. Численні відгуки про трейнера Т4а говорять про його ефективності в лікуванні відкритого, дистального або глибокого прикусу помірного відхилення (1 і 2 підкласу).

9 інших товарів в цій категорії: