Естетичні брекети

Естетичні брекети 

Товарів у наявності: 11
Показані 1 - 11 із 11 пунктів
Показані 1 - 11 із 11 пунктів

Купіть естетичну брекет систему

Естетична брекет система: фото

Небажання йти до ортодонта навіть при сильній необхідності скоріше за все обумовлено стисненням майбутнього зовнішнього вигляду. Оскільки виправлення прикусу і вирівнювання зубного ряду - справа не швидка, виробники ортодонтической продукції подбали про те, щоб пацієнт даної області відчував себе максимально комфортно і ввів в продаж естетичні брекети.

Симпатичні і навіть непомітні буваю естетичні системи. Їх ділять на кілька видів:

  • керамічні;
  • сапфірові;
  • лінгвальні;
  • кольорові;
  • брекети з композит а .

Лінгвальні відрізняються від інших брекетів місцем розташування - вони кріпляться до внутрішньої сторони зуба і їх зовсім не розглянути співрозмовнику. Керамічні брекети за кольором максимально наближені до відтінку людської емалі. Сапфірові брекети і композитні системи зовсім прозорі і можуть видати себе тільки красивим відблиском на сонці. Кольорові ж брекети сподобаються неординарним особистостям і дітям.

Естетичні брекети, які вам зовні навіть сподобаються, пропонує магазин ортодонтических товарів Оrthosmile. Безпечна, ефективна зручна і доступна за ціною продукція представлена ​​для практикуючих ортодонтів і їх пацієнтів на нашому сайті.